Rozwody i separacje

Zdajemy sobie sprawę jakim ładunkiem emocjonalnym obarczone są sprawy małżeńskie. Nie dość tego, dla wielu osób sprawa o rozwód czy separację jest pierwszym w życiu kontaktem z wymiarem sprawiedliwości.  Prowadząc sprawę bierzemy te okoliczności pod uwagę. Zaczynamy od wytłumaczenia na czym polega i jak przebiega rozwód. Zauważyliśmy, że otrzymanie takich informacji rozładowuje, choć w pewnym stopniu, emocje.

Sprawami rozwodowymi i o separację  zajmujemy się od samego początku działalności Kancelarii. Prowadziliśmy już wiele takich spraw i mamy w tym zakresie duże doświadczenie, które oferujemy naszym klientom.  Doświadczenie ułatwia nam realną ocenę żądań małżonków w szczególności jeśli chodzi o winę za rozpad małżeństwa, władzę rodzicielską nad dziećmi czy alimenty.

Nie ma dwóch takich samych rozwodów. Każda sprawa wymaga wnikliwej analizy, wszechstronnego rozważenia zgłaszanych dowodów, konsekwentnej realizacji obranej koncepcji prowadzenia sprawy oraz właściwej reakcji na działania przeciwnika. Żeby to osiągnąć rozmawiamy z klientem i możemy pytać o to, co wydaje się nieistotne.

Wszystko po to, by zaproponować najkorzystniejsze rozwiązanie jego sprawy i uzyskać korzystne rozstrygnięcie.