KLIENCI INDYWIDUALNI

Kancelaria zajmuje się obsługą osób fizycznych w zakresie reprezentacji przed sądami, kompleksowego doradztwa prawnego oraz sporządzania umów.

Kancelaria reprezentuje Klientów przed sądami oraz doradza przy podejmowaniu istotnych decyzji życiowych takich jak nabycie nieruchomości, rozwiązanie stosunku pracy czy zawarcie ważnej umowy. Pomagamy naszym Klientom w sprawach spadkowych, w tym o zachowek czy dział spadku oraz w sprawach z zakresu prawa rodzinnego, takich jak o alimenty, rozwód czy separację. Kancelaria reprezentuje klientów w sprawach o odszkodowania za poniesione szkody, o zasiedzenie, zniesienie współwłasności czy podział majątku.

Teoretycznie można pójść do sądu samemu. Pytanie czy warto? Poziom skomplikowania oraz ilość przepisów prawnych jest, mówiąc kolokwialnie, „nie do ogarnięcia” przez osobę, która nie poświęca tym przepisom całych dni, miesięcy i lat. Często wydaje się, że wystarczy poznanie treści jednego krótkiego paragrafu. Nic bardziej mylnego. Działanie tego przepisu, który wydaje się nie budzić wątpliwości, może być ograniczone, a nawet wyłączone przez inne regulacje, a tych całe mnóstwo. O błąd nie trudno.

Każdy przepis podlega interpretacji przez sąd. Przeczytaliśmy tysiące orzeczeń, komentarzy, monografii oraz innych tekstów prawniczych, żeby lepiej prognozować w jaki sposób sąd zinterpretuje konkretne przepisy w danej sprawie.

Wreszcie stres samodzielnego wystąpienia przed sądem, czasem nawet paraliżujący. Nie wiadomo kiedy i co powiedzieć, żeby było dobrze. Rozprawy sądowe to dla nas chleb powszedni. Zatem również stres związany ze sprawą można ograniczyć zlecając jej prowadzenie profesjonaliście.

Call Now Button