Agata Kurowska radca prawny

Radca prawny Agata Kurowska ukończyła studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego, część studiów odbywając na paryskim uniwersytecie Paris XII. Ukończyła również prowadzony przez Uniwersytet Cambridge Diploma Course in English and EU Law. Po odbyciu aplikacji radcowskiej została wpisana na listę radców prawnych prowadzoną przez Radę Okręgowej Izby Radców Prawnych w Katowicach.

W ramach Kancelarii mecenas Kurowska działa od 2011 roku. Doświadczenie zawodowe zdobywała w kancelariach prawnych w Polsce oraz w Wielkiej Brytanii. Brała również udział w prowadzeniu postępowań administracyjnych i wydawaniu decyzji administracyjnych o skutkach prawno-rzeczowych.

W wolnych chwilach Agata Kurowska gra w tenisa ziemnego, biorąc z sukcesami udział w organizowanych turniejach prawniczych. Jest wielokrotną medalistką mistrzostw Polski w tej dyscyplinie w różnych kategoriach wiekowych oraz reprezentowała nasz kraj na turniejach międzynarodowych, w tym jako członek kadry narodowej.

Call Now Button